DusanOrlik

Kolik je za 1Kg olověných autobaterií Kč?

Nejlepší odpověď
beer

Jak kde, tuším, že kolem 8Kč. Mrkni sem, podle místa bydliště:
http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Ekologicke-sluzby/Sberny-surovin/Vykup-kovu

Další odpovědi
venkovan

Někde se i za jejich uložení platí. Ale zpravidla se dávala nějaká koruna za celou autobaterii podle velikosti. Je potřeba zjistit jak se to má v okolí zda není lepší jí dát do sběrného dvara zadarmo než se s ní někam tahat.
Osobně když měním, tak starou nechám v servisu než abych si děla problém co s ní a kam ji odevzdat.
Nicméně autobaterie je nebezpečný odpad, je v ní kyselina paod., jsem celkem proti aby s nimi manipulovaly lidi pod 18 let, minimáně pod 15 let.

Tlusttoch

Na děčínsku jakási firma rozdala letáky s datem a hodinou výkupu autobaterií 50 malé, 100 střední 150 velké. Po městě jsem viděl několik lidí s kolečkem plných autobaterií. Jel tam i kamarád, čekali tam prý hodinu a nikdo nepřijel a tak zajel do sběrny, kde dostal 5 Kč/kg. :)

cukrar

Dušane, je to podle místa bydliště, klidně i 11Kč. Jet schválně někam daleko do sběrny, asi to není to nejlepší, ale já si počkám...... až pojedu kolem…
Dal jsem několik baterii do sběru, dostal jsem 8Kč za kilo a příští víkend po vesnici chodil sběrač a vykupoval za vynikající cenu 3Kč,,,, prý má nejlepší výkup…