Bronzový

Kolik je za 1Kg olověných autobaterií Kč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak kde, tuším, že kolem 8Kč. Mrkni sem, podle místa bydliště:
http://www.firmy.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Někde se i za jejich uložení platí. Ale zpravidla se dávala nějaká koruna za celou autobaterii podle velikosti. Je potřeba zjistit jak se to má v okolí zda není lepší jí dát do sběrného dvara zadarmo než se s ní někam tahat.
Osobně když měním, tak starou nechám v servisu než abych si děla problém co s ní a kam ji odevzdat.
Nicméně autobaterie je nebezpečný odpad, je v ní kyselina paod., jsem celkem proti aby s nimi manipulovaly lidi pod 18 let, minimáně pod 15 let.

Pokročilý

Na děčínsku jakási firma rozdala letáky s datem a hodinou výkupu autobaterií 50 malé, 100 střední 150 velké. Po městě jsem viděl několik lidí s kolečkem plných autobaterií. Jel tam i kamarád, čekali tam prý hodinu a nikdo nepřijel a tak zajel do sběrny, kde dostal 5 Kč/kg. :)

Stříbrný

Dušane, je to podle místa bydliště, klidně i 11Kč. Jet schválně někam daleko do sběrny, asi to není to nejlepší, ale já si počkám...... až pojedu kolem...
Dal jsem několik baterii do sběru, dostal jsem 8Kč za kilo a příští víkend po vesnici chodil sběrač a vykupoval za vynikající cenu 3Kč,,,, prý má nejlepší výkup...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 233
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.