Avatar uživatele
DusanOrlik

Kolik je za 1Kg olověných autobaterií Kč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Elk před 4710 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Jak kde, tuším, že kolem 8Kč. Mrkni sem, podle místa bydliště:
http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Ekologicke-sluzby/Sberny-surovin/Vykup-kovu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Někde se i za jejich uložení platí. Ale zpravidla se dávala nějaká koruna za celou autobaterii podle velikosti. Je potřeba zjistit jak se to má v okolí zda není lepší jí dát do sběrného dvara zadarmo než se s ní někam tahat.
Osobně když měním, tak starou nechám v servisu než abych si děla problém co s ní a kam ji odevzdat.
Nicméně autobaterie je nebezpečný odpad, je v ní kyselina paod., jsem celkem proti aby s nimi manipulovaly lidi pod 18 let, minimáně pod 15 let.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tlusttoch

Na děčínsku jakási firma rozdala letáky s datem a hodinou výkupu autobaterií 50 malé, 100 střední 150 velké. Po městě jsem viděl několik lidí s kolečkem plných autobaterií. Jel tam i kamarád, čekali tam prý hodinu a nikdo nepřijel a tak zajel do sběrny, kde dostal 5 Kč/kg. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Dušane, je to podle místa bydliště, klidně i 11Kč. Jet schválně někam daleko do sběrny, asi to není to nejlepší, ale já si počkám...... až pojedu kolem…
Dal jsem několik baterii do sběru, dostal jsem 8Kč za kilo a příští víkend po vesnici chodil sběrač a vykupoval za vynikající cenu 3Kč,,,, prý má nejlepší výkup…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava