Kolik je prosím cena jednoho hektaru orné půdy?

zemědělství

Nejlepší odpověď
kropitko

Záleží na tom o jakou jde bonitu…ceny jsou různé

Další odpovědi
Anmara

Základní (úřední) cena zemědělských pozemků, které jsou evidovány v katastru nemovitostí ve druzích pozemků orná půda, chmelnice, vinice, zahrady, ovocné sady a trvalé travní porosty se zjistí podle ceny závazně stanovených bonitovaných půdně ekologických jednotek (BPEJ, vztažené k 1m2 zemědělského pozemku.
Na území České republiky je nyní vytvořeno celkem 2.199 BPEJ (dříve 1.818) a jejich ceny se pohybují v rozmezí od 0,70 Kč/ 1m2 do 14,81 Kč/1m2 (dříve od 0,50 Kč/1m2 do 13,50 Kč/1m2). Nejvyšší cenu vykazuje jediná BPEJ s kódem 30300.

Zdroj: aplikace.mvcr­.cz/archiv2008/ca­sopisy/s/2002/00­04/porad.html

cukrar

podívejte se do přílohy vyhlášky. je tam uvedeno katastrální místo a průměrná hodnota za metr.
Ptáte se na cenu jak ve filmu KURVAHOŠIGUNTAG.
myslíte tu vyšší?