bolak

Kolik dostávají čeští herci za dabing?

Například Simpsnů.

Nejlepší odpověď
led

Je to otázka na konkrétneho herca a dabingovú firmu. Každý má inú cenu. Pochybujem, že vám prezradia výšku svojich príjmov.

Další odpovědi
WeeBear

Co se Simpsonů týče, tak v češtině nevím, ale američtí dabéři dostali 8 miliónů dolarů, aspoň se o tom spekulovalo. Bohužel nevím, jestli se jednalo o částku za všechny série, jednu sérii, nebo podobně..

venkovan

S ohledem, že se jedná o osobní údajě, a že dabing není placen z veřejných rozpočtů, tak zveřejnění pravdivé informace hranicí s porušením zákona. Proto cokoliv je víc než spekulace.