Margarita

kolik dílů má seriál Feriha?

Na – nova lady- běží seriál Feriha, neví někdo kolik dílů má?

Odpovědi
elkon

Stačí se zeptat vyhledávače: 80 dílů. https://www.web­zive.cz/rubri­ky/televize/tu­recky-serial-feriha-herci-pocet-dilu-epizody-online-zdarma_1271.html

Sabrrinna

Sice tady dole někdo napsal, že je to 80, ale jeden díl má 90 minut. Vzhledem k tomu, že jeden díl na Nově má Feriha 45 minut, tak předpokládám, že těch dílů bude o polovinu víc, tedy 160.
Takhle to bylo i se seriálem Tisíc a jedna noc

Viktorie Kro

Feriha hrála na doma.sk bylo i pokračování když feriha umřela tak jsem zvědavá jestli to odvysíla i nova

Veronika P.

Bohužel ne nedala tam ani jak ji zastřelili. Udělali svůj happy end. Trochu zklamaní