bolak

Kolik by stál materiál na stavbu budovy?

Kolik by stál čistě jen materiál na stavbu budovy 50×30m, jen 4 zdi a střecha, nic víc, žádná elektřina a příslušenství, prostě jen takovej „chlívek“?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží jaký materiál , jaká střecha, zda nějaké příčky a pod. Vše lze ale snadno spočítat.

Další odpovědi
Lamalam

Jaký materiál, kov, beton, dřevo, cihly nebo jiný stavební systém?

zjentek

tak ty obvodový zdi se postaví z bouračky (x lidí daruje cihly za rozbor budovy+ čisto!) a střecha + ty šaškárny kolem tak 250– 400litrů, nevím co chceš za luxus ..dej mi to mega, jak radí Alesh a já ti to postavím- a rychle :o

Alesh

tak mego ±

honza19hk

jde o to z čeho zdi, jak silný zdi (na tenhle rozměr aspoň 40cm) .Pak základy-jaký druh ? Střecha jaká? z čeho? jaká krytina?

A jinak na tohle rozpětí zdí bys musel mít už i sloupy pro podepření vazných trámů nebo vazníků. Šlo by to překlenout ičkama bez sloupů ale musely by to být ička min HEA 800 což je obrovský. Takže sloupy z čeho?

Bu´d doplň otázku nebo otázka nemá odpověď .

cukrar

Bolaku, to snad m¨nemyslíte vážně? Takový nejasný dotaz?
50×30 metrů a chlívek…?
Hala jen obvodové stěny, střechy a vrata..... 26×15 metrů … 2,5 milionů

bolak

Drap: prostě cokoliv co vyjde nejlevnějc a jentak neshoří nebo nespadne když zafouká vítr, dávejte příklady, klidně uveďte všechny druhy materiálů

bolak

Lamalam: Ten nejlevnější, kterej jentak neshoří.

bolak

Výška 5 m.

honza19hk

50×30m je chlívek jo?? To je leda kravín.