Tučňák28

Kolik budou stát měsíční poplatky v bytě 2+kk?

Novostavba družstevních bytů v Moravanech u Brna kolik budou cca měsíční náklady pro byt 2+kk pro dvě osoby? Myslím elektřina,voda, fond oprav apod. http://reality­mix.centrum.cz/de­tail/moravany/pre­vod-db-2-kk-s-balkonem-v-moravanech-u-brna-6668811.html

Odpovědi
mosoj

Kdo má vědět když ne ty ?

Kepler

Jaký tam máš fond oprav netuším a jaký zdroj tepla, teplé vody (elektrický boiler?) už vůbec ne.. Já platím za energie a služby cca 2 litry za větší 1+1, bydlím sám. Samozřejmě + nájem. Byt je tak dobře zateplený, že vytápění mě vyjde asi tak na 500,–. Takže reálně počítej tak dvojnásobek.

iceT

Podle toho kolik spotřebujete, tolik budou vaše měsíční náklady. Pokud si dáte vyšší zálohu, budete méně doplácet, nebo vám vrátí přeplatek a podle toho si pak výši zálohy můžete upravit.