Mirdas

Koho doporučíte ?

Již mne nebaví stále předstírat jen z určité nechutí cokoliv měnit že být klientem UPC je zcela v pořádku.

Kterou z konkurenčních společností ( kvalita – rozsah – cena ) by jste mne doporučili a proč ?
Jde hlavně o televizní programovou nabídku.

Odpovědi
anonym

Záleží na tom, jaké ´poskytovatele´ máš k dispozici…

Pepa25

Záleží jaké máš požadavky na tu programovou nabídkou … Já mám TV vyřešeno tak, že jsem koupil za 3 stovky anténu a těch cca 20 DBV-T šířených programů v pěti multiplexech mi bohatě stačí … U UPC platím jen internet.

NikkiHeat

To je jedno, všechny se chovají + – stejně. Já mám Rio Media a taky to není žádná sláva.

da ny

Kolegyni běží od UPC kabelovka, na rozbočce 2× TV – digi (54 programů a 26, rádio), 1 analog (15 programů) + spolehlivý internet (2 PC + noťas) za 570 Kč/měs. Box má odkoupený, neplatí pronájem.
V panelákách máme možnost užívání společné antény za necelých 200 Kč ročně.
, 25 programů

zzzzz

Já mám anténu za 300 Kč je i se zesilovačem, používám ji bez něj, úplně to stačí. Chytám cca 18 programů, úplně nám to stačí. Je to zadarmo, UPC je banda zlodějů co každou chvíli mění smluvní podmínky. Již nikdy UPC!!!!!!!!!!!

marci1

Všechny tyto firmy se chovají stejně a jsou předražené. ☹