Bronzový

Koho byste chtěli v porotě Česko Slovensko má talent?

Dřív jsem koukal na ČS má talent koukal, ale letos mě porota dost zklamala.
Nejvíce se mi líbilo, když v ní byl Jaro, Lucka a Leoš a v zákulisí Pyco s Kubou.
Teď to stojí za prd... :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě by se líbilo, kdyby v porotě byli Tono, Jirka a Helča. V zákulisí by mohli být třeba Zdena s Hynkem.

Další odpovědi:

je jedno koho jen ne Bílou :)

Zlatý

Mě by se líbilo, kdyby se tento pořad zaměřil na jiné talenty a zpěváci ať se předvedou v Superstar.

Stříbrný

Protože se na to nedívám a proto nevím, která TV stanice ten pořad dělá, mám dvě možné odpovědi. a) Pokud to vyrábí ČT, byl bych rád, kdyby v porotě neseděl nikdo ( = pořad neexistoval) a použili peníze z daně za TV přijímač smysluplněji. b) Pokud zmíněný pořad vyrábí jiná TV než ČT, je mi jedno, kdo tam sedí - pořad nesleduji a zároveň nestojí mě ani korunu.

Pokročilý

Myslím že Kuba tomu dal to co tam chybělo. Rozumí hudbě a nenechá se ovlivnit ,dal tomu určitou sympatickou dávku humoru, ne jakou dával Dejdar-takový ten jeho vtíravý humor a ustavičné roztleskávání diváků když se jemu něco líbilo je to nejtrapnější co vůbec je a hlavně nerozuměl tomu a hlasoval až po hlasování Jaro Slávika a nebo Lucky!
Lucka ta tam je pořád za tu hodnou a neobjektivní která se chce všem zalíbit a nadšeně hýká a tleská cirkusovým číslům nebo krasobruslařům jako by to viděla prvně! Takže místo Lucky bych tam třeba ráda viděla Lucii Vondráčkovou, Daniela Hůlku, Kerndla nebo Střihavku.

Pokročilý

Je mi to asi jedno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.