Morčata331

Jak vypočítat věk kočky na lidské roky?

Když je psovi jeden rok tak je to jako u člověka 7 let… Vždycky se to musí vynásobit 7×. jak je to u koček????

Nejlepší odpověď
Funna

Ono to ani u psů, není tak, že rok krát 7…není tam přímá úměra, je to jen zjednodušená pomůcka…tady se můžeš podívat, kolik je té tvé…
http://rozmal­ka.webnode.cz/ko­lik-je-vasi-kocce-ve-skutecnosti-let/

Další odpovědi
Nevědoucí111

je to za jeden náš rok 15 let u nich já mám kocoura ten má 2 roky lidských a má 30let kočičích :)