Elizabet

kluci jsou kluci…=(

Mám problém líbí se mi jeden kluk a chodím s našimi přáteli a s ním jen ven ale když jdem ven tak jsme tam samí holky a on jediný kluk ..a mám pocit že se mu s náma líbí a že já bych se mu mohla taky líbit ale na druhou stranu se mi zdá že mu chyběj klučičí kámoši a zrovna tuhle kolem nás venku prošli jeho kámoši a zavolali ho k sobě a potom si šli něco koupit. A když se vrátili tak zůstal s nima a mi jsme si povídaly na prolízačce a oni o kousek dál (asi 5 m) si povídali na houpačkách. Párkrát se na nás holky podíval jako by si vyčítal že nás nechal bejt a šel s kámošema. Nevím co s tím je mi trapný ho vodit s partou holek …jenže jeho kmoši jsou úplně blbí a s holkama se nebavěj..ale on jo a zdá se mi že se před svejma kámošema stydí že je z holkama. Nemáte nějakou radu jak vycházet z jeho kmoši abychom ven mohli chodit pohromadě?
Doplňuji:
Je mi 13..a za odpovědi děkuji…xD

Nejlepší odpověď
sisi0110

Je mi líto, ale podle mejch zkušeností, se na tomhle až tak moc nezmění. Kluci (chlapy) mají velice odlišný postoj ke kamarádství než ženský. Nechci tím, říci že by jste pohoromadě nemohli chodit ven, jen chci říct že pro chlapa kamaradství s jinejma chlapa obnáší mnohem víc než kamaradství holek. Holky se například dokážou pomlouvat, ale chlapy drží pospolu a vždycky budou. Třeba můj přítel, jeho kamarádi jsou pro něj jak rodina. Není to nijak na překážku, ale není dobrý se snažit to měnit. Nevím kolik vám je, ale podle popisu bych to typovala na teenagera a v tomhle věku jsou vztahy opačných pohlaví trošku jak jalový, ale ono se to utříbí a po čase budete chodit ven všichni dohromady:)

Další odpovědi
Wolf_Net

Ahoj. No já jsem kluk, alespoň podle poslední kontroly v zrcadle a musím říct, že je to „kus od kusu“ jiný. Tyhle věci se obvykle mění trochu později. Všichni kluci chtějí kolem 15 trávit čas s holkama. Ale Tobě je 13, takže tohle utěšování Ti asi moc nepomůže. Ale pamatuju se, že jsme měli jednu dvě holky, se kterými jsme jako parta kamarádili. Asi to bylo tím, že s náma chodily na naše výpravy, po městě a tak. Myslím si, že když budeš s tím „svým“ a s tou partou trávit nějaký čas, vezmou Tě na milost, protože se navzájem poznáte. Jen nesmíš pískat když vidíš myš nebo je přemlouvat aby nelezli přes ten plot na jabka, že je někdo chytí. To už „babský“ chování. 🙂 I když, jablka už asi nejsou moc v módě, viď? Ale snad chápeš smysl.
Ale na druhou stranu, pokud nejsi taková, nemá přetvářka smysl a nesnaž se mezi ně zapadnout. A je pravda, že kdyby byl s Tebou a partou holek, nebude se cítit moc dobře, protože kluci jsou na tohle citlivější, bude se bát, že ho za chvíli budou podezírat, že je na kluky… :)
A ještě jedna věc. Měl jsem jednu kamarádku, se kterou jsem trávil čas nejdřív jen někdy, mimo partu a později to tak nějak přerostlo až do chvíle, kdy jsem zjistil, že s ní trávím skoro všechen volný čas a vůbec mi to nevadilo. Tak to ber tak. Že mu časem dojde, že jsi mu bližší Ty, když Ty budeš ta, kdo mu rozumí. Podle toho, co píšeš to asi nebude hlupák.

Nuk nuk

Elizabet, tohle asi budeš muset nechat na nich samotných. Všichni muži – kluci potřebují být občas jen v té „klučičí“ společnosti, stejně jako Vy, holky, máte svá tajemství a témata, u kterých nemusíte mít nutně „pánskou“ společnost.
Druhá věc je, že kluci a holky se spolu začínají bavit, až když k tomu dospějí. Vzpomeň si, je to možná rok dva, porstě nekolik let zpátky, kdy jste se vy a kluci spolu nebavili skoro vůbec. Teď jste v pubertě (to není nadávka, ale fakt), což znamená spoustu změn, a mezi ně patří i to, že se začínáte zajímat o ty druhé – tedy, holky o kluky a naopak. Vy holky jste v tomhle trochu napřed. Kluci začínají přibližně teď. A možná právě ten jeden, který se s Vámi baví více, je trošinku napřed před ostatními kluky, možná je i malinko inteligentnější než oni, a ví, že i s holkami si může popovídat a stydět se začne, až když přijdou kámoši.
NIc si z toho nedělej, dopřejte klukům, ať jsou spolu a neboj, až si budou chtít povídat i s Vámi, však oni přijdou.