Pokročilý

klávesnice nereaguje...čím to je?

dobrý den, mám problém s klávesnicí, najednou mi vetsina znaku zacala spatne fungovat nebo prestala fungovat uplne, mam notebook s win vista. pro priklad jak klavesnice blbne napisu vetu ,,blbne mi klavesnice´´´: Bbn mi kvsnic. tak prosim poradte, cim to muze byt?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Cim to je? Pravdepodobne klavesnici :) Mate-li ho v zaruce, tak reklamujte. Nemate-li, je to vetsi prusvih. Bud investujte do opravy nebo si kupte externi klavesnici. Sam to pravdepodobne nevyresite.

Nejjednodussi by bylo, kdyzby jen byla zanesena prachem a neporadkem, stacilo by ji vycistit. Ale nez se k ni (alespon v mem) notebooku dostanete, musite rozebrat cely notas.

Další odpovědi:

Bronzový

A zkusil jste to vypnout a zapnout? (řeší 90 % poruch PC) Jinak stalo se mi třeba že mi psala klávesnice něco jinýho (zmáčkla jsem třeba "b" a napsalo to ":´q" a byl to nějakej vir

Dobrý den, zřejmě prach v klávesnici - vyzkoušejte "externí" - pokud pomůže, běžte k prodejci - pokud je NTB v záruce, reklamujte, pokud ne, zeptejte se na výměnu. Je možné že i záruční oprava bude možná na prodejně (to záleží dle konkrétního typu). Na prodejně Vám také vyzkouší extrní kl. - pokud ji nemáte kde půjčit. Výměna klávesnice v ntb není nákladná oprava jako např. displej - nebojte se.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.