Pokročilý

Blbne klavesnice

Když hraji internetovky tak po stisknutí klávesy se chová jako bych ji neustále držel a postava si jde tím směrem, nevíte čím to bude?
Doplňuji:
NONNEL díky zkusím to, ale divné je právě to že to blbne jen u těch her.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Klávesnici rozeber a tu umělou hmotu zbav mastnoty a prachu. Ale ne žádným rozpouštědlem. Stačí Jar. To samé udělej s každou klávesou. Nejdříve si ale klávesnici vyfoť, ať víš kam která klávesa patří. Vše pořádně vysuš! Jde o to, co máš za klávesnici. U některé se ti klávesy vysypou, u některé drží. Já jsem měl ten samý problém.
Doplňuji:
Tak jestli to blbne jen u těch her, tak to klávesnicí není. Jakou máš paměť a grafickou kartu? Já bych to na to typoval.

Další odpovědi:

Pokročilý

Klávesnice je spotřební zboží. Doporučení nákupu nové klávesnice je (nejpozději) každý rok a to proto, že počítačové klávesnice jsou statisticky nejvíce infekcemi zamořená místa v celém bytě...

Každopádně, to že to dělá klávesnice jen při hraní her je bohužel jen tvá hypotéza... Právě u her totiž mačkáš více kláves naráz / často klávesy měníš atp. Počítač zná události "keypressed" a "keyreleased" - stačí, aby ta druhá byla překryta něčím jiným a tvůj problém je na světě :)

V první řadě zkus jiný USB port - ideálně aby na stejném páru už nebylo zapojené další zařízení :)

Pokročilý

Také se mi to stalo, pomohlo mi když jsem to minutu stále mačkala.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.