redhead

KFC v Německu

Nedávno jsem byla v Drážďanech a překvapilo mě, jak odlišné je tamní KFC v porovnání s těmi u nás. Menu bylo daleko menší a spoustu toho tam chybělo. Je možné, že třeba v jiném německém městě bude tamní pobočka vypadat jinak než drážďanská?

Nejlepší odpověď
SickBreed

V každé zemi do které jsem zatím měl tu možnost vycestovat (Egypt, Itálie, Anglie, Francie) bylo KFC horší než u nás. V jednom místě opravdu nesnesitelně (škoda že si nevybavím kde to bylo)…odporný pach, zaflusané stoly, tragická úprava pokrmů, žrádlo rozšlapaný na zemi, močí smrdící záchody a obsluha sestavená snad z té nejodpornější svoloče která jim přišla pod ruku. To není dohad, taková je moje zkušenost. Proč to tak je nevím. Konkurenční MCdonald oproti tomu v každé zemi vypadá naprosto stejně a drží si stejnou úroveň (malé odlišnosti v sortimentu). A to neříkám nijak zaujatě, fast food nemusím z principu a dám si tak jednou za měsíc na chuť a to radši v KFC, protože to alespoň pocitově víc připomíná maso. Pravda je ale takové, že v zahraničí tam prostě jíst nemůžu.

Další odpovědi
Drap

Ano, je to možné

Bedy

A neobjednala jste si třeba menší porci (nechtěně)?
Já do tehlech „restaurací“ (jeslti se to dá tak nazvat) nechodím, ale pochybuju, že by v Německu byla kvalita menší, než u nás. Ikdyž kdo ví, no…?!