Louise:3

Kdyz si budu doma zažehlovat sama brazilský keratin, nevadí, když nebudu mít fén?

Kdyz si budu doma zazehlovat sama brazilsky keratin, nevadi, kdyz nebudu mit fen? Ze bych ty vlasy nechala treba schnout na slunicku?:) rozbil se mi fen:(

Odpovědi
Seznam.cz

Jak se mohl fén rozbít? Shořel motor? Dřív, a není to dlouho, máti musí pamatovat, že se používaly natáčky a nefénovalo se. Pouze se hodinku čekalo a pak natáčky sundaly a daly do krabice. Vlasům fén škodí. Rychlá práce, rychle znovu. Zažehli pomalu, nižší teplotou, pokud to jde. Efekt ztvárnění vlasu spočívá v nestejném ohřívání strany vlasu. Když není fén, lepší je přirozené proudění okolního vzduchu.