Deniiska

Keramický nůž – prasklina

Poraďte prosím, co mám dělat s keramickým nožem, jestliže se mi malinký kousek při krájení ulomil. Jak / čím ho mám zbrousit ? Či máte jinou radu ? Děkuji předem

Nejlepší odpověď
Drap

Někde jsem četl, že se ke keramickým nožům dá koupit i brousek. Bohužel nevím už kde. Jinakv domácích podmínkách to asi nepůjde.

Další odpovědi
štamgast

Možná teď píšu blbost, ale zkusil bych šmirgl, když už nic. Já mám klasické nože, takže nemůžu sloužit.