Avatar uživatele
lukas.zmizik

když vám něco k jídlu olízne váš pes nebo kočka, tak to ještě sníte?

Doplňuji:
http://www.zmi­zik.com/upload/ko­cur_c.jpg

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, Putra, anonym před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Jsme sice kámoši, ale máme dohodu – já neujídám z jeho misky a on neujídá z mojí. Já jsem ukázněná, on méně, ale daří se ho uhlídat, pacholka. A když výjimečně přece jenom ne, dostane vynadáno (z toho je „upřímně nešťastný“ :) ), ale je to jeho kořist a může si s ní dělat co chce :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

moje kočička mi olizovala jen prsty, když jsem jí dávala paštiku a já si je olízla taky, ještě jsem jí dávala kousky kuřátka z pusy do tlamičky..

kocourkovi dávám někdy klobásku a taky si je olíznu ☺
Doplňuji:
a jó na to máslíčko jsem úplně zapomněla, když si ho na něco mažu, tak mu dávám lízat nůž a mažu dál nijak mi to neva, jinak ten můj kočičák je tak rozmazlený, že nejí nic jinýho od mlíka, to ta kočička jedla všechno nejvíc
milovala jahodovej jogurt ☺

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

U naší pajesky nehrozí, že by něco jenom olízla, tak to rovnou shcramstne, takže opravdu nějaké dojídání nehrozí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Opravdu otázka ve správný okamžik – právě mi kocour olizuje máslo z chlebíku. Až ho to přestane bavit, tak ten chlebík dojím.
Doplňuji:
Sice můj kocourek vypadá hodně podobně, jako ten na fotce, ale tohle by nikdy neudělal. On skoro vůbec neloudí, jen ho všechno zajímá, ale většinou neujídá. Z toho chlebíku možná líže hlavně sůl a dělá to jen výjimečně 🙂.

Upravil/a: Sůwa

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
led

nemám čo, ak oblízne? veď mi to rovno zje! :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Něco takového se nikdy nestalo. Jako měli jsme psy i kočky, ale věděli kde mají svoje kastroly a misky s jídlem a do lidského nelezli.
Doplňuji:
Psi žili venku v kotci i když měli neustále přístup na zahradu. Do domu jsem brala pouze jednoho psa o silvestrovské půlnoci – bál se petard. Druhý nikoliv. Kočky žily v domě, ale také se vydávaly ven. Nikdy se nestalo, že bych našla kočku na kuchyňské lince s hlavou ponořenou do nějakého jídla. Tak na otázku odpovím, že nevím – nepřemýšlela jsem nad tím.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
len2608

Když je to náš pes a naše kočka a když právě nedělali očistu zadku, tak jo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Kočka se mnou sice spí v posteli, ale jíst to, co předtím olízala, mi připadá dost nechutné…naštěstí je naše kočka vychovaná, nechodí ani po kuchyňské lince, ani po jídelním stole, i když vypadá přesně jak ta na fotce .-)…takže tenhle problém odpadá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Jednou by to udělal a šel by. Musí respektovat pána.Naštěstí to nedělá.Proto bych v baráku nesnesl kočku,aby mi chodila po kuch. lince.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

můj kocourek je přímo donucen skákat na kuchyňskou linku kvůli ségřinýmu psu
ten, když vrazí do mých dveří, tak ho žene a on chudák neví kudy kam, proto tam skáče a má na ní dvě misky, naučil se pít z hrnečku to asi odkoukal ode mě ☺ psovi sypu granule na zem a na tácu má misku s vodou co má na zemi a běda, jak okolo projdu hned mi jde po palcích u nohou ( máme bačkory se špičkou)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lukas.zmizik

u nás máme ten problém, že náš kocur chytne myš a taky se nepodělí:)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:D

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek