lukas.zmizik

když vám něco k jídlu olízne váš pes nebo kočka, tak to ještě sníte?

Doplňuji:
http://www.zmi­zik.com/upload/ko­cur_c.jpg

Nejlepší odpověď
manon

Jsme sice kámoši, ale máme dohodu – já neujídám z jeho misky a on neujídá z mojí. Já jsem ukázněná, on méně, ale daří se ho uhlídat, pacholka. A když výjimečně přece jenom ne, dostane vynadáno (z toho je „upřímně nešťastný“ :) ), ale je to jeho kořist a může si s ní dělat co chce :)

Další odpovědi
briketka10

moje kočička mi olizovala jen prsty, když jsem jí dávala paštiku a já si je olízla taky, ještě jsem jí dávala kousky kuřátka z pusy do tlamičky..

kocourkovi dávám někdy klobásku a taky si je olíznu ☺
Doplňuji:
a jó na to máslíčko jsem úplně zapomněla, když si ho na něco mažu, tak mu dávám lízat nůž a mažu dál nijak mi to neva, jinak ten můj kočičák je tak rozmazlený, že nejí nic jinýho od mlíka, to ta kočička jedla všechno nejvíc
milovala jahodovej jogurt ☺

Lucijej

U naší pajesky nehrozí, že by něco jenom olízla, tak to rovnou shcramstne, takže opravdu nějaké dojídání nehrozí.

Sůwa

Opravdu otázka ve správný okamžik – právě mi kocour olizuje máslo z chlebíku. Až ho to přestane bavit, tak ten chlebík dojím.
Doplňuji:
Sice můj kocourek vypadá hodně podobně, jako ten na fotce, ale tohle by nikdy neudělal. On skoro vůbec neloudí, jen ho všechno zajímá, ale většinou neujídá. Z toho chlebíku možná líže hlavně sůl a dělá to jen výjimečně 🙂.

led

nemám čo, ak oblízne? veď mi to rovno zje! :(

anonym

Něco takového se nikdy nestalo. Jako měli jsme psy i kočky, ale věděli kde mají svoje kastroly a misky s jídlem a do lidského nelezli.
Doplňuji:
Psi žili venku v kotci i když měli neustále přístup na zahradu. Do domu jsem brala pouze jednoho psa o silvestrovské půlnoci – bál se petard. Druhý nikoliv. Kočky žily v domě, ale také se vydávaly ven. Nikdy se nestalo, že bych našla kočku na kuchyňské lince s hlavou ponořenou do nějakého jídla. Tak na otázku odpovím, že nevím – nepřemýšlela jsem nad tím.

len2608

Když je to náš pes a naše kočka a když právě nedělali očistu zadku, tak jo :)

Funna

Kočka se mnou sice spí v posteli, ale jíst to, co předtím olízala, mi připadá dost nechutné…naštěstí je naše kočka vychovaná, nechodí ani po kuchyňské lince, ani po jídelním stole, i když vypadá přesně jak ta na fotce .-)…takže tenhle problém odpadá…

franku

Jednou by to udělal a šel by. Musí respektovat pána.Naštěstí to nedělá.Proto bych v baráku nesnesl kočku,aby mi chodila po kuch. lince.

briketka10

můj kocourek je přímo donucen skákat na kuchyňskou linku kvůli ségřinýmu psu
ten, když vrazí do mých dveří, tak ho žene a on chudák neví kudy kam, proto tam skáče a má na ní dvě misky, naučil se pít z hrnečku to asi odkoukal ode mě ☺ psovi sypu granule na zem a na tácu má misku s vodou co má na zemi a běda, jak okolo projdu hned mi jde po palcích u nohou ( máme bačkory se špičkou)

lukas.zmizik

u nás máme ten problém, že náš kocur chytne myš a taky se nepodělí:)

briketka10

:D