Avatar uživatele
jirka F

Když si jdete na nádraží koupit jízdenku, necháváte si věci tu chvilku na místě, nebo si je berete raději s sebou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nassin před 1127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nassin

Tak to si už nepamatuji. Naposledy jsem jel vlakem před 50-ti, ale dnes bych si zavazadlo vzal k sobě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Zavazadla jsem si bral vždycky s sebou k pokladně, ale už dlouho jsem jízdenku na nádraží nekupoval. V posledních letech jsem obvykle používal jízdenku koupenou přes internet nebo přes aplikaci nebo (při cestování vlaky spadajícími do Pražské integrované dopravy) jízdenku pro Pražskou integrovanou dopravu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Ani nevím kde se jízdenky kupují. Ale myslím, že se dnes mohou koupit u průvodčího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Také už jsem dlouho nejel (resp. poslední dobou jen úseky na průkazku). Ale všechny věci (pokud to není něco extra těžkého a relativně bezcenného) buď s sebou, nebo nechat pod dohledem známých.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

elkon: Je teď vce zastávek bez pokladny, pak platíš u průvodčího. Pokud jedeš ze stanice s pokladnou a kupuješ až ve vlaku, je to za příplatek – tuším 40kč.

před 1127 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Elkon: Jo můžou ale liší se to kraj od kraje v našem kraji se průvodčí nejdříve zeptá odkud ten člověk jede a zda je tam pokladna.

před 1127 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek