panxnotdead

Když se jdete ostříhat, chodíte s nějakou fotkou účesu?

Chodíte s nějakou fotkou, aby se kadeřník lépe inspiroval nebo mu jen řeknete co chcete?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem nebyla nechat se ostříhat snad šest let – možná i více. Stříhám se sama podle vlastního vzoru a ne podle fotografie.

Další odpovědi
Damiana

On je to sice dobrý návod, a když to vyjde je to super. Jenomže – někdy je to ale pro kadeřníka nesplnitelný úkol.
Tak za prvé – kvalita vlasů. Obvykle ten, kdo má pár chlupů na hlavě, požaduje po lazebníkovi, aby mu z nich vytvořil bohatý účes. A za druhé – každý není takový machr, jako třeba superhairstylista, který účes na fotce udělal. Přijdeš s fotkou Madonny a skončíš s Pepou Zímou na hlavě. No co, taky z branže…:-)
Doplňuji:
ad Terez_ka: A nosíš všechny stejné nebo každou jinou?:-)

anonym

Už mě to párkrát napadlo, že bych si vzal fotku, ale mám svou osvědčenou kadeřnici, která už ví přesně, co chci.

ahold

Je to výborná pomůcka, když vás kadeřník nezná, nebo když chcete změnit účes.
Doporučuji.

Funna

když jsem se chodila stříhat…tak nosila..a jednou to byla i fotka chlapa-amerického zpěváka

Terez_ka

Vždy nosím mnoho fotek jednou jsem jich měla 3 papíry

Nikipiki23

ne. Protože já když se jdu ostříhat tak většinou jenom s konečky. tak asi proto.