Avatar uživatele
panxnotdead

Když se jdete ostříhat, chodíte s nějakou fotkou účesu?

Chodíte s nějakou fotkou, aby se kadeřník lépe inspiroval nebo mu jen řeknete co chcete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym před 4211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jsem nebyla nechat se ostříhat snad šest let – možná i více. Stříhám se sama podle vlastního vzoru a ne podle fotografie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

On je to sice dobrý návod, a když to vyjde je to super. Jenomže – někdy je to ale pro kadeřníka nesplnitelný úkol.
Tak za prvé – kvalita vlasů. Obvykle ten, kdo má pár chlupů na hlavě, požaduje po lazebníkovi, aby mu z nich vytvořil bohatý účes. A za druhé – každý není takový machr, jako třeba superhairstylista, který účes na fotce udělal. Přijdeš s fotkou Madonny a skončíš s Pepou Zímou na hlavě. No co, taky z branže…:-)
Doplňuji:
ad Terez_ka: A nosíš všechny stejné nebo každou jinou?:-)

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Už mě to párkrát napadlo, že bych si vzal fotku, ale mám svou osvědčenou kadeřnici, která už ví přesně, co chci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Je to výborná pomůcka, když vás kadeřník nezná, nebo když chcete změnit účes.
Doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

když jsem se chodila stříhat…tak nosila..a jednou to byla i fotka chlapa-amerického zpěváka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terez_ka

Vždy nosím mnoho fotek jednou jsem jich měla 3 papíry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikipiki23

ne. Protože já když se jdu ostříhat tak většinou jenom s konečky. tak asi proto.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl