zzzlatokopka

Když přes nás pojede ten vojenský konvoj, bude muset platit dálniční poplatky?

Doplňuji:
Jak pojedou po naší dálnici, tak si budou myslet, že jsou v terénu:-DDDDDD
Alespoň prověří kvalitu náprav, čepů a tlumičů na těch jejich strojích:-DDDD

Po té právní stránce mě to zajímalo, Drape:-) Dík

Nejlepší odpověď
Drap

Nemusí platit
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/364878-americti-obrnenci-myto-na-dalnicich-platit-nebudou.html

Další odpovědi
led

Zabudli ste ešte na platbu za policajný a vojenský doprovod, za zvýšenú spotrebu civilných vozidiel, čakajúcich na voľnú cestu, prípadne jazdiacich cez obchádzky a ďalšie iný finančné výdaje Českej republiky. Kto to nakoniec zaplatí, bude český ľud, veď štát sú vlastne jeho občania. Ano, hovorí sa, že „spojenci hradia náklady na prepravu konvoja“, ale naozaj všetky. Ale krásne bude v médiách a z úst politikov znieť:
„to vše je pro zachování míru a ten je nezaplatitelný“

ten který je

Zapomněli jste ještě uvést, že americká vozidla budou vypouštět ještě výfukové plyny a budou hlučet. Ohrozí to plíce a sluch českému lidu.;-)

mosoj

Platit budeme my a to nikoliv malou částkou.

anonym

KK1
co??

fcoop

Když tady rejdili Ivani,mlčeli jste a kšeftovali s naftou.
Teď je každý neohrožený bojovník a demokrat.