Když policie zadrží občana bez dokladů jak na služebně zjišťují jeho totožnost?

Nejlepší odpověď
baghira

Zeptají se ho jak se jmenuje, kdy se narodil, a na počítači si vyjedou jeho občanku. Kouknou na fotku, a když je to on, je vymalováno.

Další odpovědi
led

Najpr si preveria „pátračku“ a potom sa vypytujú a overujú. Ak niekto klame a overovanie trvá dlhšie, vtedy ho zadržia na zákonom stanovenú lehotu.
Nie som si istá, ale myslím na 48 hodín. Právnici, prosím opravte ma.

mosoj

Vytáhnou ze skříně tam-tamy, zapálí čmoudíky a za chvilku mají nazpět odpověď.