Kdyz perete pradlo na co davate pozor?

Kdyz perete pradlo, krome barvy a materialu satsva, na co davate jeste pozor? Dali byste nekdy prat napriklad monterky od hnoje s kalhotami svych deti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

co to je montérky od hnoje? pokud na nich budou kusy hnoje, tak je do pračky nedám tak, nebo tak a první je trochu "zkulturním" ruční očistou, odmočením a pod a pak je teprve nacpu do pračky...neberu to tak, že "nechutnosti" z hnoje nebudou mít děti po vyprání na kalhotách...to sice není pravda, bakterie tam budou, ale tohle neřeším, protože to bys spodní prádlo musela prát samostatně a každému členovi rodiny zvlášť a po každém praní pračku vydezinfikovat a nebo vše prát pokaždé na 95°C (60 nestačí po tak krátkou dobu praní nestačí)...ony tam totiž fekální bakterie jsou, i když nejsou na prádle vidět...a jsou v pračce i při dalším praní, neodplavou...já to ale beru podle hesla "co tě nezabije, to tě posíllí" a žíly mi to netrhá .-)

Další odpovědi:

Zlatý

Ne nedal bych splečně monterky s kalhotama,taky prohledám kapsy aby tam nebyli papírové kapesníky a jiné věci,zaplé zipy,pozapinané knoflíky,trika obrácená naruby,ponožky dávám do sáčku (síťka) aby mě je pračka nesežrala,atd.

Zlatý

..."Dali byste nekdy prat napriklad monterky od hnoje s kalhotami svych deti?"...
Pokud přijmu jako fakt, že po vyprání je prádlo čisté, nemám problém dát prát montérky od hnoje i se svými kalhotami...
;-)
V podstatě řeším jen to, aby se mi různé kousky vzájemně neobarvily a pak zvlášť peru některé ´funkční´ prádlo (merino, moiru, goretex...).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.