Avatar uživatele
Sůwa

Když někomu držíme palce, přinese mu to štěstí ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, barnajka, arygnoc, Drap, anonym, vlk samotař, anonym, anonym, tsarbomba před 4335 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zřejmě v tomto případě platí, že pěsti nosí štěstí, ale palce kopance.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud si věříme, tak jsou i držené palce nepodstatné. Na štěstí (chodí dokola a občas padne na vola) je potřeba mít štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Normálně určitě, ale tady nevím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Pochybuju…

Já měl na základce kamaráda a ten běhal stovku za 11,89, jednou měli velkej závod a pozval mě, abych se na něj šel podívat. Těsne před startem se pak stavil u tribuny a povídal, že prej je pozorován… tak abych mu držel palce.

Doběh předposlední…

Mám pevnej stisk, takže normálně by se vůbec nedostal na okruh, ale držel jsem v jedný ruce párek v rohliku a tak se mně nakonec vysmek…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

pokiaľ ho nemá práve v nose, určite.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Říká se to /tady je to asi obráceně/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jose1f

Když ten někdo neví, že mu držíte palec (nebo pěsti, to je jedno), tak to na jeho jednání a na něj nemá žádný vliv. Když to ví a věří, že jste jeho přátelé a přejete mu úspěch, tak to na něho působí jako morální podpora. Morální podpora je silný popud a může způsobit, že se dostaví i štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Když někomu držím palce, tak ho tak jedině naštvu, protože by třeba chtěl někam jít a já ho držím za palce.
Ale je i možné, že mu to štěstí přinese – třeba přijde pozdě na schůzku s dívkou, ta se s ním proto rozejde a on posléze zjistí, že dívka má matku semetriku. takže štěstí mu to přineslo, nebude mít děsivou tchýni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek