vlastina

Když někdo nadává takto-tady to je jak u „blbejch na půdě“ co tím myslí?

Nejlepší odpověď
quentos

„na dvorečku“ jsem v životě neslyšel, u nás se říká taky u blbejch na půdě. Vezměme to logicky – co může být u nepříliš inteligentních lidí na půdě? Nepořádek a zmatek, jedním slovem bordel…

Další odpovědi
hanulka11

Takové přirovnání slyším prvně u nás se říká u blbých na dvorečku.

Prostě mazec s nikým se nelze dohodnout, každý si dělá co chce.