lukas.zmizik

když mě někdo unese a bude požadovat po mé rodině výkupné a moje rodina na to nebude mít, je stát povinen mne vykoupit?

Nejlepší odpověď
bolak

To asi ne, ale já bych tě píchnul na blog a vyzval bych lidi, aby mi posílali plastový víčka..

Další odpovědi
Drap

Neni. Takovou povinnost stát opravdu nemá.

Sůwa

To by zřejmě musel být naprostý idiot, aby unášel někoho bez naděje na výkupné. Riziko maximální, zisk minimální, tedy spíš nulový 🙂

anonym

Pokud bys byl parchantem nějaké vlivné osoby, tak určitě!
O nich je známo, že smrdí korunou!

Conchus

Ne, nestojíš jim zato. A proč by tě unášeli? Ještě bys je otravoval.

Leotom

Jestli tvoje rodina nemá moc peněz tak nemá cenu tě unášet.