Zlatý

Když mě nějaký občansky uvědomělý soused nahlásí na Policii, že chodím venku v pyžamu, záleží na denní době a místu ?

Např. když ráno (do 9 hodin) nebo večer (od 18:00) s Danem vylučovat a chodím zejména po travnatých plochách mezi budovami po sídlišti, dá se to považovat za výtržnictví.

Jít v pyžamu po náměstí je asi trochu "divné", ale po sídlišti a navíc se psem, to je pochopitelnější, že nebyl čas na převlečení nebo zbytečnost, když člověk je několik metrů od baráku.

V zimě to moc praktikovat nejde, ale v létě je to rychlejší a pes se nemusí znervózňovat mým převlékáním :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Právě na sídlišti mi to přijde horší. Kdybyste bydlel na nějaké periferii, kde jsou v odlehlé ulici čtyři baráky a každý zná každého, tak by to možná šlo. Ale uprostřed sídliště, i když pár metrů, je to divné. Já sám bydlím na sídlišti a kdybych potkal někoho v pyžamu, tak si myslím svoje. Ovšem výtržnictví to asi nebude, pokud pyžamo dostatečně kryje určité části těla.

Další odpovědi:

Zlatý

Pořiď si jako pyžamo soupravu na spaní,to jsou velmi lehké tepláky s tričkem http://katalog.ljlysek.cz/…
a žádný uvědomlý občan tě nebude nahlašovat.

Mě bys naštval,že chodíš po travnatých plochách sídliště.Nebo se ti vejdou do pyžama pytlíky na hovínka?Jinak pyžamo by mně bylo šumafuk.

Zlatý

Pyžamo máte jistě po nočním spánku propocené. Což takhle na sebe hodit čisté tričko a kraťasy, to je přece chvilička a "občansky uvědomělý občan" bude spokojen také. :-)

Zlatý

Pokud pyžamo nebude odhalovat neodhalovateľné, natáčky ve vlasech si zakryjete a nebudete pohoršovat psích mazlíčků a děti, je to váš problém.
Lépe je vyhýbat se takto oblečený rušným místům.

Zlatý

proč nechodíš v plavkách, můžeš v nich i spát a nemusíš se převlíkat. Prodávaj i plavky na panenky, takže kdyby ufoun záviděl, není problém

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.