zjentek

Když mě kura vybodují, tak na mašinu do 50 ccm můžu?

Bo řidičák na ňu jako mám.

Elkon, jak sám? To mi vezmou, ne? Copak je jsem nějaký dárce?

Odpovědi
Kryšpín

Široký výběr el. koloběžka, el. kolo možná i kolo s pomocným motorem který má omezený obsah i výkon a je schválen pro provoz na českých silnicích. U příbuzného v Orl. horách jezdí borec s potahem / hodně bumbal přišel o ŘP / má malou bryčku takového polo koně
/ pod nápravou zamontován motor který pohání jedno kolo / neznám obsah ani jakou splňuje emisní třídu rovněž zda platí PR / . Když je v dohledu dopravní policie vypne motor a přesunuje se extra ekologicky později zapne motor a koník běží odlehčen.

elkon

Když neumíš napsat otázku srozumitelně, tak odpovím tak jak mě napadlo co asi myslíš. Když se sám zbavíš dvanácti bodů, tak jako řidič na nějakou dobu končíš.

Schluker

Muzes. Jako spolujezdec. Ridit smis leda kolo.