Monzenk

Volal jsem pár minut na linku, která stojí 55 kč za minutu. Jak zaplatím?

Volal jsem pár minut na linku která stojí 55 kč za minutu, vyučotání mi příjde v tem den když mám platit měsíční tarif a nebo druhý den ?
Když mám obyčejný tarif od operátora a volal jsem na linku co stala 55/minutu kdy vyplatím peníze ?

Nejlepší odpověď
setapouch

Pokud v obchodních podmínkách není něco jiného, pak s normálním vyúčtováním. Přesně ti to řekne operátor na help lince.

Další odpovědi
mosoj

V den kdy platíš jako obvykle.

ivzez

Operátor by ten hovor měl započíst do vyúčtování,
tzn., že částka na faktuře bude včetně hovoru na zpoplatněnou linku.
Jestli to bude v nejbližším nebo dalším zúčtovacím období,
závisí na tom, jak dlouho před koncem zúčtovacího období
se hovor uskutečnil (jestli poskytovatel stihne hovor včas naúčtovat) .