Jandoles

Když kluk chce holku, tak je vhodné s ní být nejdřív kamarád, nebo to všechno od začátku má vést do vztahu?

Když kluk chce holku tak je vhodné s ní bejt nejdřív kamarád a nebo to všechno od začátku má vést do vztahu???

Odpovědi
Kepler

Být kamarád je začátek. Ale brzy by ses měl vyjádřit konkrétněji. Ale pozor, netlačit na pilu!

kodl67

Netlač na pilu,pokud to má být vzájemné zamilování a láska,samo to do toho vztahu tak nějak vplyne
Kepler:to tlačení na pilu mě hned taky napadlo,neopisuju

Ronnie3697

Pár dní si s ní piš, resp. povídej a pokud ti bude odpovídat a bude se chtít bavit dál, tak jí pozvi ven. A zase s tím nečekej měsíc, aby tě někdo nepředběhl.

Dale Cooper

Kdyz si Te holka zaradi mezi „kamarada“, tak uz s Tebou chodit nebude.

Kepler

Kodl: to je v pohodě, jen to potvrzuje dobrý názor.