Kdyz jste se

svezli na koni,jak se Vam to libilo,a kdyz neni moznost,bylo by to Vase prani to zkusit?Ja od mala jezdila na konich,uz nemam tu moznost,ale styska se mi potom.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ahoj, já to jednou zkusila a byl to opravdu nádherný pocit, když vás nese něco tak kolosálního, koně jsou opravdu fascinující chytrá zvířata a pohled z jeho hřbetu se nedá k ničemu přirovnat. Doporučuji to vyzkoušet.........

Další odpovědi:

Zlatý

měli jsme doma koně a to 15 let můj tatka s nimi i podnikal v povoznictví.na koni jsem seděla hodněkrát a i jsem se na nich jezdila koupat ale postupem času jak jsem dospívala mě to přestálo bavit.tak pak na něm jezdily jen mé sestry a já je chodila jen navštěvovat do maštale s cukrem a jablkem v ruce.

Bronzový

Parada!!! Jinak moznost je vzdycky, staji a klubu, kde je mozne si zaplatit vyukovou hodinu nebo vyjizdku je spousta. Jen pozor na to, aby to nebyli zlatokopove, co jim jde jen o zisk. Nutne musi dodrzovat pravidla pro bezpecnost jezdce. Tech urazu, ze se nekdo chtel svezt, oni mu dali nevhodneho kone, nedali helmu, nechali ho jet hned jako zacatecnika nekam do terenu, neni bohuzel malo. Takze dobre vybirat staj, ale rozhodne je to snadno splnitelny sen.

Stříbrný

Jela jsem jednou jedinkrát na velice líné huculí dámě. Ještě, že byla tak líná :D Mám fóbii z výšek a ještě, aby to se mnou rychle běželo, to tedy ne.
Jinak - líbí se mi jízda na koni, ale spíš je to takový platonický vztah, kdyby mi někdo nabídl se svézt, asi bych to přijala, ale nevyhledávám to.

Zlatý

Kone jsou nadherna zvirata,ale neni nejvhodnejsi sednout poprve na kone a jeste k tomu na dostihove sedlo..

Bronzový

Nikdy jsem nejela na koni a zkusi bych to chtěla , nemám ale možnost.

Bronzový

Já ho nenapojim, já se koně bojim, že su maličká... Ne, netoužím po tom jezdit na koni. Jsou nádherný, ale z dálky.

Ahojky,co ti na to mám říct,kdo neokusí nepochopí.Ne nadarmo se říká,že nejhezčí pohled je z koňského hřbetu.

Pokročilý

Ne nadarmo se říkalo království za koně.A taky je pravda že svět je nejhezčí z koňského hřbetu.

Bronzový

Měla jsem možnost jezdit na koni. Bylo to úžasný, jezdit po loukách, lesích,brodit se potokem.....Klidně bych si to zopakovala, kdyby byla možnost.

Pokročilý

jezdit na koni je podle me príma :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.