Když jíte pomazánku z vaničky nebo paštiku z plechovky, vytírate ji dočista rohlíkem (chlebem)?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano vytírám, protože škoda každého drobku nebo mastnoty.
Naše babička říkávala:"Chleba se skládá z drobků."A veškeré drobečky ze stolu dávala do pití kravám.

Další odpovědi
Cenobita

Skoro dočista, ale uvědomuji si, že je to nezdravém, protože právě to co přichází do styku s vaničkou mohlo přijít do styku s místem kterého se někdo přede mnou dotýkal (v obchodě prodavači strkají do vaničky ruce běžně). Takže se snažím sníst vše, ale mikrovrstvu tam nechávám, ta je obecně kontaminovaná vaničkou.

dubraro

Je-li to možné, ano.

anonym

Pomazánky rohlem ano,ale paštiky nebaštím.

jirka F

Pomazánky ano ale paštiky nejím (od té doby co jsem zjistil co tam všechno do toho dávají.)

ivzez

Ne.
Dokonce si ani nevzpomínám, že bych to viděla u někoho jiného.

da ny

Kdysi i Pribináčka a Lipánka ;)
Nyní ne,
pomazánky vyrobené doma nedávám do vaniček a plechovek......
Rohlíkem či chlebem krabičku/sklenici vytře někdo jiný z rodiny.
Paštiky nekupuji a běžně nedělám (výjimečně)