bolak

Když chci na facebooku založit tématickou stránku, jak jí přiřadit jiné jméno než které používám na své osobní stránce?

Jak to udělám, když chci na facebooku založit tématickou stránku, ale chci tam mít určité jméno vztahující k té stránce, a né to moje, které používám na své osobní stránce na facebooku?

Odpovědi
Nazdar Bazar

https://www.fa­cebook.com/pa­ges/create.php ?

ReHu

Přihlásíš se pod svým jménem a vytvoříš nový profil a jakýmkoliv názvem. Po vytvoření a přihlášení se pod původním profilem se pak budeš moci přehazovat z jednoho profilu do druhého. Mám to tak taky, systém tě navede.

bolak

Nazdar Bazar: jo, tohle jsem kdysi zkoušel, jenže tam pořád vystupuju pod vlastním jménem z mého profilu, což já nechci, já tam chci mít jméno které má něco společného s tím tématem, nejlépe přímo název té stránky, aby když odpovídám, bylo poznat že odpovídám jako správce té stránky, a né nějaká osoba XY

bolak

jo, dobrý, tak už jsem to tam konečně našel..