Bob2

Když by byla nouze šli byste do nebankovní půjčky?

Byl jste někdo někdy v takové nouzi, že jste šli do nebankovní půjčky? Potřeboval bych radu, kde si půjčit. S kym jste byli spokojeni? Abych nenarazil na podvodníky. Díky

Nejlepší odpověď
brillant

Ne, nemám zájem skončit pod mostem.

Další odpovědi
Drap

Nešel. Většinou to špatně končívá

zzzzz

Všechny nebankovní půjčky jsou podvodné!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!

Nikdy bych do toho nešla.

Pokud jste ve finanční tísni, obraťte se na poradnu, tam vám pomůžou, ale půjčkou si nepomůžete. Jestli jde o vánoční dárky, tak kupte maličkosti, nebo nic. Mě by nepotěšilo dostat dárek, na který by si někdo musel půjčit.

tato poradna je zdarma.
http://www.fi­nancnitisen.cz/

anonym

Ne protože žiješ na úrok budoucnosti lepší je žít pro budoucnost .., jako že pracovat a odpustit si různé věci ..

led

Meno bankára, vzhľadom na to, že som z iného štátu, vám nepoviem.
Ale malá rada:
Požičať si, znamená zaviazať sa.
Než sa rozhodnete pre pôžičku, overte si, či ju budete môcť v dohodnutom termíne splatiť. Ak ste v takej núdzi, že potrebujete pôžičku pre zachovanie života, preverte si, čo naozaj potrebujete a čo môžte zo svojich nárokov vypustiť. Veriteľ sa bude na vás pozerať ako objekt svojho zisku a nie ako charitatívna organizácia. Ako povedal Ludvík XVI. „poddaní nemajú na chlieb? Tak nech jedia koláče…“

Preverte si najprv dostupné referencie „bankára“, ak je niektorá informácia záporná, „hoďte ho cez palubu“, nezačínajte si s ním. V prípade podpise dohody čítajte v zmluve aj tie najmenšie písmená, tam sú väčšinou tie hlavné – skryté informácie.

venkovan

Ne – pokud by to měla být půjčka na spotřebu. To raději měsíc o vodě a suchém chlebu a jít někam zametat ulice.
Možná ano jako mimořádný provozní úvěr i za cenu, že zakázkou půjčku uhradím a ještě budu mít malinkou rezervu. A ještě jen v případě, že zakázka by byla v rovině prezentace, že to dokáži, aže bude perspektiva k dalším zakázkám.
Nicméně pro provozní úvěr bych stejně šel nejdřív do banky.

anonym

Nikdy… To uz bych musel projit lobotomii a byt naprosty idiot co si nespocita spravne ani 1+1
Doplňuji:
Ne opravdu pokud je na tom clovek tak zle ze vidi pujcku jako jedinou moznost, pak si jakoukoliv pujckou muze pouze pritizit a nemyslete si ze ty bankovni vas vyjdou levneji, banky vas budou narozdil od lichvaru dojit pomaleji a nenechaji vas zbankrotovat to je jediny rozdil – zivorit vudete tsk jako tak pokud lakadlum pujcek neodolate..

Hlada

Nikdy jsem v takové situaci nebyl, takže nemůžu radit ze zkušenosti. Nejspíš bych prodal všechno, co nepotřebuju k holému životu. Důvěryhodně vypadají soukromé půjčky přes Bankerat. Úroky jsou vysoké, jak bývá u nebankovních půjček zvykem, nikde ale nejsou žádné skryté poplatky, nic se neplatí předem.

hanulka11

ne to ne – kupuji si jen to ,na co mám a takovou půjčku nikdy

radce

Jo, stalo se mi to. A ani já nejsem JEN na této poradně, přečti si to u nějaké konkurence, kde TY ses ptal a já odpovídal, nebudu to kua furt kopírovat…

motýlemanuel

Na nebankovních půjčkách určitě není nic špatného. Jen je potřeba umět vybrat tu správnou. Já si například v minulosti bral nebankovní půjčku už několikrát a vždy jsem vybíral podle takových těch srovnávačů, které jsou na internetu. Dobrý je například tento: https://www.pujcka-dnes.cz/

Simona87

Ahoj všichni 🙂 Chci se s Vámi podělit o zkušenost. Pokud Vám, jako mě chybí peníze a nevíte, co s tím.. Zkuste stránku http://www.pe­nizeprolididnes­ka.cz/a/cb2 , která nabízí až 8.000Kč na 30 dní bezúročně. Já jí dostala a hodně mi to pomohlo 🙂