Petr__

Když bude dost času, vyvine se ze zvířat tvor podobný inteligenci na člověka?

Může se tak vyvinout kočka, klokan, medvěd…? :D

Odpovědi
marci1

Myslím si, že podobnou inteligenci (ne-li dokonce vyšší) budou mít v budoucnosti spíše roboti. 🙂

Drap

Je to nesmysl. Vývoj kočky klokana i medvěda se už kdysi dávno vydal nesprávným směrem. Cesta zpět nevede

fcoop

Máš v tom špičkový „maglajz“.
Existuje přirovnání:„Sčítáš jablka a hrušky“.
Ty ale sčítáš jablka a ...........tře­ba...........­.kombajny.

zelí

Řekl bych, že z medvěda nebo klokana asi těžko. Z opic by se člověku inteligencí podobající bytost vyvinout mohla. Éra dinosaurů byla poměrně dlouhá, ale k vývoji inteligentních tvorů nevedla.

sesednizkola

Ne, clovek opravdu neni jen chytre zvire, jak se mnozi domnivaj. Clovek premysli uplne jinak nez zvire, zchytraceni zvirete neni mozne.

Šidlo

kočka je domáce zviera.....učí sa od nás denne.....to nie je evolúcia, to je umelé napredovanie za pomoci nás a technológií

čo sa týka svetlejších zajtrajškov, tipujem okrem kočiek aj psi, prasatá a opice v zoo…majú na to a my ich potiahneme starostlivosťou a trénovaním.....a nakoniec bude z trénovania vzdelávanie

klokan a medved.....hm, za milión rokov? kto vie.....

dr.luha

Myslím, že inteligence a vývoj lidstva zahajuje zpětný chod, takže v brzké době nás může předstihnout například medvěd.