misisjsnsudc

Kdyš si tupíruju vlasy můžu i kartáčem??

Odpovědi
Emily13

Já je netupíruju ničím jiným :) takže zkus a uvidíš co ti bude nejvíc vyhovovat :)

ivzez

Myslím, že kartáčem se to nepodaří.

marci1

Na tupírování vlasů existuje tzv. „tupírovací hřeben“, který se vyznačuje jednou řadou úzkých a natěsno vedle sebe naskládaných konců. Hlavně si je tupíruj jen vyjímečně, ne každý den, jinak si poničíš strukturu vlasů. Postup tupírování ve zdroji. 🙂
http://krasna­.nova.cz/clanek/mo­daastyl/nauc-se-tupirovat-vlasy.html