Hantom

Kdybyste si kupovali televizi, tak byste si koupili plazmu, nebo LCD? A proč? (výběr z těchto dvou…)

Nejlepší odpověď
Jikra

Tak ten kdo tvrdí že obraz(film) na LCD je lepší než na plazmě tak ten v životě plazmu neviděl, tím myslím v domácím prostředí nikoliv na krámě.
Samozřejmě kvalita obrazu plazmy je vykoupena poněkud větší spotřebou ale zase ne tak dramatickou abych si to i já
jako důchodce nemohl dovolit.
Teď píšu o přístrojích které začínají někde
na 25000,– a více.
Nakonec u Mercedesu taky neřešíte kolik žere.

Další odpovědi
SajmonModer

Tahle otázka tu byla nedávno. Hodně lidí říká, že LCD je lepší, ale nevím.

franku

LCD a nebo ještě lépe LED.Důvod:uspor­nější a lepší obraz.

danny_el

Rozhodně LED, nedávno jsem si koupil monitor s TV tunerem a obraz je jasný a čirý, a to samé je to u velkých televizí…

mosoj

LCD s LED podsvícením. Podsvícení je brilantnější a konečně i spotřeba el. energie se vrací na dřívější obvyklé hodnoty.

ReHu

LCD. Když není jako další možnost LED.
A…mám raději Audi než Mercedes. A když ne Audi, tak BMW.

DDarent

LCD má menší spotřebu a Plazma má lepší barvy a celkově efekty......(plazma doslova ,,topí''