Avatar uživatele
lukas.zmizik

kdybyste někoho cizího požádali, ať vám poradí čísla do sportky a pak vyhráli milion, podělíte se s tím člověkem?

nemyslím zcela cizí člověk, kterého byste pak už nenašli…zkrátka někdo běžně známý ale né z rodiny

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Lucijej, bolak, briketka10, anonym, Hohny před 4194 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Ano.Spravedlivě napůl – on za podání tiketu,já z výhry,pokud by řekl kdo je.Lepší půl milionu,než nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

by se vidělo až by se tak stalo asi bych se rozdělila nejsem hamoun..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Jasně, že se podělím. Kdyby nebylo jeho, tak máme přece houbeles oba. Takže mi ty prachy dal vlastně (víceméně) on.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdy nevsázím, tak se tohle nikdy nestane. A v případě, že ano (teoreticky), tak bych peníze rozdala a dala i tomu, co mi poradil.
Doplňuji:
Tak je slušné když už by nám někdo poradil dát mu nějakou odměnu, ale nikoliv povinné. Myslím, že největší nárok na výhru má ten kdo zaplatí tiket nebo los. Pokud by ten druhý přispěl, tak se i může výhry domáhat a říci, že má na ní právo. Ale pokud by mu ji ten druhý nechtěl dát, tak má smůlu a asi mu nic nepomůže. V případě peněz je dobré spíše nikomu nedůvěřovat a jet na vlastní pěst. Nebo mi třeba někdo půjčí desetikorunu na los – nebo kolik stojejí – a vyhraji hodně peněz. Kdo z nám má větší nárok na výhru, když se mi nebude chtít dělit a jenom vrátím tu desetikorunu …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi ne, ale myslím že pokud by se to domákl, tak by si mě našel on :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

to bych mu dal tak 20tisíc. Když by se mnou byl domluven, že jdem napůl jak na sázce tak na výhře tak bych mu samozřejmě půlku dal
Doplňuji:
Ale když by se mnou byl domluven že mi půlu sázky dá až později tak bych asi zamlčel že jsem vyhrál… a požádal ho o půlku té sázky ,když by mi jí dal tak bych mu dal půlku, když ne tak bych mu dal třeba jen 20%..... ale nevím jestli by to nebylo právně napadnutelné

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Co bych udělal? Šel bych se mu s tou výhrou pochlubit a kdyby se ozval, že má taky na něco nárok, tak bych si teatrálně zaťukal načelo, jako kdyby se zbláznil, a kdyby přesto tvrdil že má právo na nějakou část výhry, tak bych na něj rozčileně zařval: „běždoprdele tyvole, to sou moje peníze!!!“. A pak bych vytáh z peněženky dvě koruny a hodil bych je před něj na zem, se slovy: „tumáš…žebráku“ :D :D

A potom, až bych si vyslech všechny jeho nadávky, co že sem to za neskutečnýho č**aka, nebetyčnýho hajzla sobeckýho, a svi*ni na entou, tak bych mu dal tu půlku z výhry :)) Já mám totiž strašně rád tyhlencty emotivní reakce, když člověku zrudne ksicht a na čele se objeví tlustá tepající žíla…

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby