zjentek

Kdyby venku v přírodě žily divoké krávy a já si někde na louce u lesa nahlas zpíval, tak by se ke mě začaly stahovat?

Tohle mně taky už dlouho vrtalo hlavou a teď jsem si na to vzpomenul, takže se ptám. Děkuju.

Odpovědi
elkon

Už máš dost.

Rokio

Pravděpodobně ano. Pokud by to byly divoké krávy, tak by nebyly zvyklé na přítomnost člověka a mohly by utéct.

Drap

Určitě nezačaly.

aliendrone

Těžko u tebe odhadnout, ale pokud bych se o to pokusil já, tak mám na krku celé stohy žalob ohledně týrání a velmi brutálního vybíjení zvířat! 😉 😁 😁