bolak

Kdyby si lehl člověk mezi koleje a přejel přes něj vlak, přežil by to?

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud by zpod toho vlaku nic neviselo,tak snad ano.Nedávno jsem koukala na Darvinovy ceny,a tam jeden takovej pod vlakem ležel a dokonce se zpod něj i vykutálel.Měla teda velký štěstí,pablb jeden.

Další odpovědi
zjentek

Záleží jak leží ..jako při sexu

anonym

Snad s pomocí všech andělů..Určitě jen jeden Chuck Norris.

badisko

ano …pokud by nebyla poskozena nejaka soucast vagonu tak ano …ikdyz slabsi povahy by mohl trefit slak …:D
nebo to otestuj a dej vedet …kdyby jsi se delsi dobu neukazal ..tak aspon vime jak jsi dopadl…

marci1

Rudolf Hrušínský to předváděl ve filmu „Knoflíkáři“ : neživíš, nepřepínej, nic neřeš, po ničem nepátrej a přežil. 🙂

Kelt

Pokud si lehnu napříč tak by to byl zázrak, když si lehnu mezi koleje, tak záleží jaká je vzdálenost od nejvyššího místa mého těla při té poloze a nejnižšího místa ve vlaku. Čím je hlubší díra v kolejích, tím je to bezpečnější. Záleží samozřejmě, jaký vlak by přes ty koleje v daném okamžiku jel.

Kat ka Suky

Jo jasne. A pak rovnou muzes odskakat po zelene louce a prospevovat si a prevzit oskara… :D

bolak

marci1: nojo, ale to že to bylo ve filmu ještě neznamená že je to možný, žejo ;) viz třeba > http://www.you­tube.com/watch?v=eb­fLWAB8bY4

bolak

tak jste měly pravdu > http://www.no­vinky.cz/krimi/378094-spiciho-muze-prejel-v-olomouci-vlak-prezil-bez-zraneni.html

🙂