Kdy vyjde film Tunnels?

Dobrý den, velmi by mě zajímalo pár podrobnějších informací ohlede slibovaného filmu podle knížky Tunnels od Rodericka Gordona a Briana Williamse-v češtině: Ztracený svět v podzemí. Kdy už bude natočen? Je už naplánovaná jeho premiéra? A hlavního hrdinu Willa Burrowse bude skutečně hrát Alex Etel? A co ostatní role?
PS.: Ztracený svět v podzemí je opravdu skvělá knížka :) Na film se nehorázně těším a jen doufám, že nedopadne příliš špatně... Počet mnou nalezených informací je ale nedostačující, a tak budu ráda za jakoukoliv novinku, co najdete :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Vyjít má tento rok, ale pravděpodobně byhc s tím moc nepočítal protože nejsou uvolněné žádné trailery, ani informace o filmu ani přesné datum premiéry (ani obsazení ani plakát filmu)

Jediné info je režie : Vincenzo Natali
a rok vydání : 2010

Zdroj: imdb.com

Diskuze k otázce

Jolito

Tak já sice nevím, kdy má vijít, a nevím nic víc než vy, ale taky by mě to zajímalo. Zatím jsem přečetl 3 díly ságy PODZEMÍ, ale už se těším na čtvrtý díl, a hlavně na film Ztracený svět v podzemí. Doufám taky, že to nebude pozměněné natolik jako třeba Eragon, ve kterém vynechali některé hlavní postavy. Kdybyste zjistili něco víc, tak prosím napište. Vím jen, že má vyjít Ztracený svět v podzemí už letos na 100%, tak doufám že to výjde. Díky.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.