Školníšprtka

Kdy si myslíte, že děti půjdou do škol?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč bych si měl něco myslet. Na nás to nezáleží. Až se uklidní epidemická situace, tak půjdou.

Další odpovědi
Rocker

Ti nejmladší by měli jít 12.4.Ale může to být třeba na dva týdny,než se zase zhorší situace.Nebo taky nenastoupí vůbec.
Já chodím do školy každý den😀

Ametyst

V dnešní době není dovoleno myslet, jen poslouchať.

da ny

Děti“, je příliš široký pojem….
Malé a některé další, do konce školního roku.
Předpokládám, že ostatní, snad v září.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Drap: Podle mě není úplně pravda, že na nás to nezáleží. Pokud se budeme chovat tak, jako by žádná epidemie nebyla, budeme epidemii stále udržovat a tím odsouvat obnovení docházky žáků a studentů do škol. Pokud si hromada lidí myslí, že nemají vliv na vývoj epidemie, i když porušují opatření, tak nemají pravdu.