devi344

Kdy končí mutování u kluků ?

Je mi 14 a už mně to pěkně štve.

Odpovědi
anonym

Pokud tvá puberta probíhá ´průměrně´, ještě tak rok budeš muset vydržet..
😉
Neboj – tímto obdobím prošli všichni muži – a v dospělosti aspoň mají ´veselý´ námět k hovoru.

Krakis

Klídek,u každého je to jinak a u některých to neskončí nikdy.(např.někteří čtyřprocentní) 🙂

Awe

Můj bratranec má 21 a ještě teď mu to parádně přeskakuje :D

veruberu

myslím, že je to individuální záležitost, bratranec mutoval ještě v 15 🙂 je pravda, že pro něj to bylo nepříjemné…ale prostě se musí počkat, až to přejde