Postmaster

Kdy jsi naposled použil DVD mechaniku?

Vývoj pokračuje rychle dopředu, a tak mnoho systémů, co jsme dříve často používali, dneska už nepoužíváme.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Jiná odpověď

Používám občas podle potřeby. Některá důležitá data (zejména rodinné fotky a videa), mimo ukládání na externí HDD vypaluji ještě na DVD (která jinak běžně nespouštím) a tyto spolehlivě a ve spolehlivých obalech ukládám pouze pro archivní účely.
Jinak také občas, z DVD, do PC a NB po jejich „přestavbě“, instaluji OS, které mám na těchto DVD rovněž uložena.

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Používám podle potřeby, naposled dnes.

quentos

Jiná odpověď

Je to tak týden. DVD přehrávač stále mám.

Kepler

DVD mechaniku jsem nepoužil asi 1 měsíc

Ještě pořád mám na plackách nějakou tu muziku, takže příležitostně si něco pustím.

v342

DVD mechaniku jsem nepoužil asi 1 měsíc

jáára

DVD mechaniku jsem nepoužil asi už 10 let

Smack

DVD mechaniku jsem nepoužil asi 5 let

paul1

DVD mechaniku jsem nepoužil asi 5 let

Prostě já...

DVD mechaniku jsem nepoužil asi 1 rok

Justin1

DVD mechaniku jsem nepoužil asi 5 let

Mám asi 15 let starou externí vypalovací DVD mechaniku, ale v poslední době už ji nepoužívám.

Rokio

DVD mechaniku jsem nepoužil asi 5 let

Pár let už to bude. Asi pět let.

Místo toho si filmy a seriály nahrávám na přístroj a pak si je pouštím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.