kdy byl natočen film Romulus a Remus

ve kterém roce se natočil film Romulus a Remus a jestli byl natočen barenně

Nejlepší odpověď
blesk26

Italsko-francouzský film Romulus a Remus (v USA známý též jako Duel of the Titans) byl natočen v roce 1961 barevně.

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/34574-romulus-a-remus-romolo-e-remo/

Další odpovědi
Tomas12

v roce 1961, natočen barevně

Zdroj: www.imdb.com/ti­tle/tt0057460/

Megiee

myslím že byl natočen v roce 1961.

Krugerka

Film Romulus a Remus natočil v roce 1961 režisér Sergio Corbucci barevně.

Dandi