zjentek

Kdo že to tak dokonale změřil ten nejdelší blesk, kterej teď v USA proletěl několika státy?

V rádiu jsem zaslechl, že Amerikou proletěl blesk, který za cca sedm sekund proletěl několika státy a urazil při tom přes 700 km. Nebo měl takovou délku, přičemž trval 7s? No to je jedno. Důležité, že to někdo zmapoval. Nekdo/něco muselo událost zmapovat (mezi námi, fakt senzace).

Odpovědi
mosoj

Slyšel jsi někdy něco o meteorologických satelitech. Oni to budou umět ale i jiné satelity.

zjentek

Jo a neexistuje náhodou video???