tom004

Kdo ví jak je to právně při užívání správně? Rozvedený/á, svobodný/á ?

Mám věčné „dohady“ s kamarádkou. Je rozvedená,ale tvrdí,že je vlastně zase svobodná. Neúspěšně ji „přesvědčuji“,že když je rozvedená,tak že už nemůže být svobodná (nemyslím osvobozená nebo opět volná).

Nejlepší odpověď
dědapetr

Právně je rozvedená.Lidově volná (řečeno svobodná).Do úředních listin bude uvádět rozvedená.

Další odpovědi
Salvaje

Úředně je rozvedená. Jak tomu říká sama, je její věc, ale v OP má rozvedená. Už nikdy nebude úředně svobodná.