Zlatý

Kdo u vás doma vaří?

Zajímalo by mě, jak to u vás doma chodí-tedy kdo u vás vaří?
Prosím nepište hned zrovna já, protože u někoho není jasné kdo to je-jestli muž či žena.
U nás se střídáme.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já (jsem žena) vařím častěji, ale s přítelem (muž) se někdy střídáme ;o). Ale jak říkám, častěji vařím já :)

Další odpovědi:

Zlatý

Vařím většinou já, prý velmi dobře. Občas uvaří i partner, většinou o víkendu, umí velice dobrou čínu, zapékané těstoviny, grilované kuře a palačinky.

Ja taky varim sama pro dva jedliky,a syn vari moc dobre,ale jen tehdy kdyz nemam cas a nebo mi zrovna neni dobre.Muz umi polevky fakt chutove dobre,ale k nicemu jinemu se nehrne.

Bronzový

Tak protože v mé domácnosti už jsem zůstala jenom já (a pes), takže musím vařit já, pokud teda vařím, protože nikdo jiný to neudělá. Ale mého synka už od mala začlo bavit vaření a v jejich mladé domácnosti vaří zásadně on a musím říct, že je opravdu velice šikovný a nápaditý a je velká škoda, že se nešel učit za toho kuchaře, tak jak od mala chtěl.

Bronzový

Tak jako Dagry ,ani muj pes neumi varit a tak to zbyva na me.
Samozrejme me vareni bavi a jak se rika,co si navarim,to si take snim a pes obcas ochutna,skoro porad a vubec neprotestuje.

Zlatý

U nás vařím já ale pokud mám moc práce schůzku s klientem nebo nějaké vyřizování tak vaří manžel.

Stříbrný

Já, tedy žena :), a obvykle mě nikdo nestřídá. Je fakt, že mě vaření baví, je to takový můj koníček, ale občas bych si od něj i odpočala.

Stříbrný

Maminka,já ne ,jsem profesí kuchař.Vařím jen při slavnostních přiležitostech

Nejcasteji vari ma zena..ale kdyz ma hodne prace..nebo se zdrzi tak rad uvarim..bavi mne vareni..akorat u toho stravim jednou tolik casu,nez zena..ale o to ji vic chutna a mne take

Vařím já - tedy žena. A protože prý vařím dobře a láska prochází žaludkem, tak je u nás pohoda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.