hapiky

Kdo se postará o pozůstalé po ukrajinských vojácích?

Každý den 100 mrtvých ukrajinských vojáků. Stát asi nebude mít z čeho platit důchody.
Byly by na místě požadovat nekompromisně po Rusku válečné reparace?

Odpovědi
paul1

Asi ano, ale kdoví, jak to všechno bude. Tam je zaseto tolik nenávisti, že nějaké vzájemné kontakty a dohody jsou v nedohlednu.

zjentek

Například Česká republika a další na úkor vlastních občanů.

elkon

Můžeš se přihlásit, když máš takový zájem.

Dochy

Hapiky. ty pzonámky se sexem jsou podle mně za hranou a proto jsem příspěvek nahlásil.
Jako legraci si dělat můžeš, ale s rozumem. Obavy mít můžeš a chápu je. Ale tyhle kecy o mladých ukrajinských vdovách jsou zkrátka za hranou.

zjentek

Elkon, nejhorší že my se postaráme taky a hlásit se ani nebudeme, to není potřeba. Už teď se soucitně staráme a zrcadlem této starosti nám budiž cena potravin plynu paliva ); ); );

hapiky

Příspěvek smazán administrátorem.