lulau

Kdo se chce naučit vařit?

Nejlepší odpověď
briketka10

co tím myslíš ?
vařím podle taťky a ten to uměl :)
Doplňuji:
ještě co má znamenat tato Tvoje otázka před hodinou ?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-naucit-varit

Další odpovědi
Drap

Já ne. Vystačím s tím co umím.

anonym

Já ne,vařím poměrně slušně.

Nazdar Bazar

Já to zcela jistě nebudu.

jjj123456789

Já ne.

Mirdas

Záleží co se myslí pod touto otázkou.
Myslím si, že snad každý měl umět si uvařit nějaký ten oběd.
Ovšem skutečné kulinářké umění nechme jen pro vyvolené, kteří k tomu mají skuteční vstah a talent a těšme se na jejich dobroty.

anonym

I když vařím docela dobře, rád se k něčemu přiučím, ale musí to být z masa, nejlépe z bůčku. Máš něco dobrého?

klumprt

Já.

Hawajka

Kdo se chce naučit vařit?
Třeba já se chci naučit vařit (i když to umím :D ). Tahle otáka je taková trochu divná na světě je 7 miliard lidí. Jak mám asi vědět kjdo z toho se chce naučit vařit a kd ne :D

Lamalam

Já ne. Manžel ani děti si zatím na mé kuchařské dovednosti nestěžují.