iceT

Kdo poradí jak odstranit?

podařilo se mi při stažení hry nainstalovat cosi,co nechci-jedná se o domovskou stránku ASK a nechce se mi vrátit Seznam nazpět.Jak to udělat,aby se mi Seznam vrátil?Děkuji.
Doplňuji:
Díky za odpověď,podařilo se mi to nastavit zpět i jiným způsobem.V životě už na nic,co neznám šahat nebudu…:-)

Nejlepší odpověď
arygnoc

prehliadač?

klasika u asku, heh.

prakticky v každom prehliadači:
nástroje/možnos­ti/obecné (domovská stránka).
Doplňuji:
stačí počas inštalácie pozorne čítať, najmä keď sa tam objavia okienka so zaškrtnutými voľbami.

Další odpovědi
Sůwa

Mně se tohle stává pokaždé, když si stahuju nějakou hru z MyPlayCity. Doporučuji po instalaci otevřít Revo Uninstaller a „Ask“ odinstalovat. Stejným způsobem se zbavuji různých Toolbarů. Návrat na domovskou stránku provedu tak, že do adresního řádku zadám URL adresu www.seznam.cz + Enter. Když se stránka načte, sjedu až úplně dolů a tam je možnost nastavit Seznam jako domovskou stránku. Pomocí Revo … likviduji programy, které jsem sama nainstalovala. Má tu výhodu, že projede i zbytky v Regeditu a taky je zlikviduje. Nemusíš se bát, je to vyzkoušené.