Vladislav II

Kdo mi v případě insolvenčního řízení musí dát pokyn k odblokaci majetku?

Mám na mysli to, zdali blokuje majetek zajištěný či nezajištěný věřitel, nebo obě varianty…

Odpovědi
Hlada

V insolvenčním řízení se žádný majetek neblokuje.

pizlicka

Pokud vím, tak pokyn k odblokaci majetku dává soudní exekutor, ovšem, pokud podáš žádost o ČÁSTEČNÉ ZASTAVENÍ EXEKUCE na tvůj majetek,a musíš zdůvodnit PROČ, a doložit důkazy o svých tvrzeních-například-dluh má tvá manželka, ty jsi o něm nevěděl, a jakmile ses o něm dozvěděl, napsal jsi instituci u které si půjčila nesouhlas. TVUJ MAJETEK MUSÍ OVŠEM SPADAT DO TVÉHO VÝLUČNÉHO VLASTNICTVÍ-DAR, DĚDICTVÍ, nebo bys jej musel nabít před manželstvím.Tvá otázka, její formulace je zcela mimo mísu.